Hizmetlerim

Hosting kontrol paneline nasıl giriş yapabilirim ?

Merhaba,

Bu makalemizde hosting kontrol panelinize nasıl giriş yapabileceğiniz anlatacağız.  2 farklı yöntem ile hosting kontrol panelinize giriş yapabilirsiniz.

1. Yöntem

ixirhost müşteri panelinize giriş yaptıktan sonra müşteri panelinizde yer alan menüden “Hizmetler” daha sonra “Hizmetlerim” ‘e tıklayarak hosting hizmetlerinizin listelendiği sayfaya gidebilirsiniz.

pg1

– Açılan sayfada hosting kontrol paneline giriş yapmak istediğiniz hizmetin sağ tarafında yer alan “Detayları Görüntüle” butonuna tıklıyoruz.

pg2

– Açılan sayfada “cPanele Giriş Yap” butonuna tıklayıp, Hosting kontrol panelinize giriş yapabilirsiniz. Bu adımı tüm hosting hizmetlerinde gerçekleştirebilirsiniz.

pg3

2. Yöntem

Hosting hizmetiniz aktif olduktan sonra size hosting hesap bilgileriniz mail olarak eposta adresinize gönderilmektedir. Bu mailde ” Kontrol panel adresi ” yada alan adınızın isim sunucularını değiştirdiyseniz ve isim sunucularınız oturmuş ise “Yayılma işlemi Sonrasında” başlıklarının karşısında yazan linke tıklayarak yine aynı mail de yazan kullanıcı adı ve şifrenizi kullanarak giriş yapabilirsiniz.

pg7


Limitsiz Hosting

İlgili Makaleler